Tatlıcı Programı ?

Tatlıcı Sipariş Programı

Zentek Baklava Tatlı Satış Programı?

Barkodlu ve barkodsuz perakende satış işleminin en yoğun olduğu anlarda zentek yazılım sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunacaktır.Sektörel Bilgisayar,yazarkasa,terazi,barkodokuyucu başta olmak üzere tüm elektronik cihazlarla tam uyumlu çalışır. Gelişmiş raporlamalar ile stoklarınızı ve işletmenizin kar zarar analizini yapar. Yılların vermiş olduğu birikim ve firmaların ortak talepleri doğrultusunda perakende satış programımızın başlıca gelen özellikleri arasında;

Zentek Tatlı Sipariş Programı

Talıcı Programı, Baklavacı Programı, Künefeci Programı,Börek satış programı veya Pastane Programı hususunda yılların verdiği deniyimi ile sektörün ihtiyaçlarına tam cevap verebilen otonom akıllı yazılımı ile üstün deneyimi keşfedin.

 • Organize Kasiyer Sistemi

  Birden çok kasiyer aynı anda uyum içerisinde çalışabilir ve aynı anda birden çok satış ekranı çalıştırabilir.

 • Masa Takip Sistemi

  Kasa Hesap Takibi,Personel Takibi ve ayrıca masa ve adisyon takibini kolayca yapabilir hesap alabilirsiniz.

 • Mobil Sipariş

  Tüm telefonlardan garsonlar sipariş alabilir ve bu sipariş anında kasada gözükür.

  Ön Muhasebe Modülü Dahil
  Kasa, Cari Hesap Takibi,Fatura Giriş Çıkış, Personel Takibi, Banka, Pos, Çek – Senet işlemlerini içeren ön muhasebe modülü market programımızın içerisinde yer almaktadır. Bu sayede işletmenizin ön muhasebesini de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Sınırsız Şube
  Rİstediğiniz kadar depo, şube, gurup ve alt gurup açabilirsiniz. Şubenin her deposunun stok miktarlarını ayrı ayrı görebileceğiz gibi şubenin toplam stok miktarını veya tüm şubelerin toplam stok miktarını da görebilirsiniz.

  Çoklu Satış Ekranı
  Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. .

Tatlıcı Pos sistemi

Tatlı Satış Programı

  Kolay ve Modüler Yapıya Sahiptir
  Tatlıcı ve Pastane Perakende Satış Programı kullanımı çok kolaydır. Hızlı Satış ekranını 5-10 dakikalık eğitim ile kasiyerler rahatlıkla kullanabilmektedir. Pastane ve Tatlıcı Otomasyonunda yetkilendirme modülü bulunmaktadır. Kasiyerler sadece sizin yetki vereceğiniz bölümlere girebilirler. Stokta olmayan ve yetersiz stok olan ürünlerden sipariş vermek hızlı şekilde stoğu azalan ürünleri yerine koymak ve satışın sürekliliğini sağlamak barkod sistemini kullanan işletmeler için sıradan işlemlerdir. Bu yüzden barkod sistemi işletmelere aktiflik kazandırır. Ürünlerin üzerinde yer alan etikete sabit olarak bulunan barkodlar özel okuyucular tarafından okutularak ürün hakkında bilgi bilgisayar ekranına yansıtılır. Böylece ürünün satışının yapılıp yapılmadığı, üründen ne kadar satıldığı bilgisi kasiyer tarafından sisteme girilir. Bu miktar stok bilgisinden düşülür. Böylece firma sahipleri tek bir bilgisayar üzerinden ürünlerin detaylı olarak görüntüleyebilir. Ürünler hakkında geniş bilgilere sahip olabilir.

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri