Zentek Yazılım

MERKEZİ YÖNETİM SİSTEMİ

İŞLETMENİZİ İSTEDİĞİNİZ KONUMDAN YÖNETİN

Zentek Merkezi Yönetim Sistemi Hakkında

Akaryakıt merkezi takip sistemi

Her şubenin tek merkezden takip ve kontrol edilmesini sağlayan sistemdir. Farklı şubelerin veri girişleri aynı anda merkez veritabanında gözükerek tüm şubelerinizin işlemlerini tek ekranda görebilirsiniz.

Türkiye’de akaryakıt istasyonlarının en çok tercih ettiği program olan Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi sayesinde iş yükünüz omuzlarınızdan kalkacak. En kapsamlı akaryakıt programı olan programımız ile girilen verilerin tüm raporlarını alabileceksiniz.

Zentek Ön Muhasebe Programı

Merkezi yönetim sistemi yazılım

 • Cari Hesap Kartları
  Merkezi sistemde her şubenin kendi carilerini açabileceğiniz gibi farklı şubelerde hareket gören ortak cariler açabilirsiniz. Ve şubelere göre hareket dökümlerini raporlayabilirsiniz.

  Stok Kartları
  Her şube için birden çok depo açılabilir ve ortak stok kartları için şube fiyatları belirleyebilirsiniz.

  Vardiya Sistemi
  Birden çok şube aynı vardiyalarını açarak satışlarını gerçekleştirebilir. Merkezi sistemde tek ekranda tüm şubelerin satışlarını anlık takip edebilirsiniz.

  Fatura Girişleri
  Şubeler aynı anda, aynı stok kartlarına fatura girebilir. Şubelerden girilmiş faturalarınızı tek ekranda takip edebilirsiniz.

  <

  Kasa
  Her şube aynı anda kendi kasasına ya da ortak kasalara veri girişi yapabilir.

  Banka-Pos
  Her şube aynı anda kendi bankasına ya da ortak bankalara veri girişi yapabilir. Ortak bankalara ait posları tek ekranda listeleyebilirsiniz.

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri