Zentek Yazılım

AKARYAKIT YÖNETİM SİSTEMİ

AKARYAKIT SEKTÖRÜNE AİT TÜM İHTİYAÇLAR TEK ÇATI ALTINDA

Akaryakıt İstasyonu Programı Ne İşe Yarar ?

Akaryakıt İstasyon Yazılımı

Zentek Akaryakıt Programı Ne İşe Yarar?

Zentek Akaryakıt istasyon yönetim yazılımı, istasyonunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Birden çok şubesi olan istasyonlara da uyumlu olan zentek yazılım kurumsal olarak yönetilen diğer sektörlere de hitap etmektedir. Arka ofis ön muhasebe yönetimi ve market entegrasyonu sayesinde tek programdan istasyon veya istasyonlarınızı takip edebilirsiniz. Windows tabanlı son teknoloji yazılımımız sayesinde istasyonunuza bağlı kalmaksızın internet olan her yerden programa bağlanabilirsiniz. Zentek Yazılımı diğer programlardan ayıran en önemli farkı yılların tecrübesi ve profesyonellikle hazırlanmış olan veri tabanı mimarisidir. Milyarlarca veriyi destekleyen veri tabanımızla son teknoloji kod yapımız sayesinde istasyonunuzdaki verilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Özelleştirilebilir ayarlar sayesinde program modüllerini isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Personellerinize yetki kısıtlaması yapabilir ve takibini sağlayabilirsiniz..

Ofis içi veya Dünyanın her hangi bir yerinden tam Yönetici erişimi sağlayabilirsiniz.

Log kayıtları sayesinde tüm işlemler kaydedilir ve geriye dönük bu işlemleri inceleyebilirsiniz.

Zentek Akaryakıt Programının Modül ve Özelliklerinden Sadece Bazıları

Zentek Akaryakıt programının bazı özellik ve modüllerini görsel olarak sizler için yayınladık. Fakat bu özellikler sadece başlangıç.Programı detaylı incelemek ve demo kullanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İstasyon içerisinde yapılan satışların otomasyon cihazından çekilerek vardiya mantığı ile işlendiği bölümdür. Girilen tüm finansal değerler ilgili bölümlere otomatik olarak kaydedilir. Taşıt tanıma veya filo kartlı satışlar veresiyelere aktarılır. Kredi kart slipleri, vardiya gelir giderleri ve nakit teslimatlar girilerek vardiya bazında anlık veya geçmişe yönelik ayrıntılı raporlar alınabilir.

Akaryakıt Programı

Akaryakıt stoklarının takip edildiği bölümdür. Fatura ile girilen stokların vardiya satışları ve toptan satışlarla çıkışı yapılmaktadır. Fire, kesafet, fiyat değişim kontrolleri de bu bölümden yapılmaktadır. Tank durumlarını grafiksel olarak takip etmek mümkündür. Ayrıca stokların dönemsel alış satış, bürüt karlılık gibi raporlamalarını alabilirsiniz.

Akaryakıt Stok Takip Programı

Otomasyonda yapılan satışlar anlık olarak sisteme düşmektedir. Yapılan satışlar üzerinden seçtiğiniz plakaya anında veresiye fişi oluşturabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Yapılan işlem sonrası cari hesaplara fişler otomatik aktarılmaktadır. Anlık ve geçmişe yönelik raporlar alabilirsiniz.

Akaryakıt veresiye takip programı

Market modülümüz akaryakıt marketlerinin özel isteklerini karşılayabilecek gereksinin ve donanıma sahiptir. Nakit,Pos,Veresiye satışı, Parçalı Ödeme, Sayım işlemleri bir çok özelliği içinde barındırır. Detaylı inceleme için Tıklayınız.

Akaryakıt Market Programı

Akaryakıt sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan modülleri ile kasa takibi,devir,pos işlemleri,nakit işlemler,çek ve senet işlemleri,cari takip,veresiye,fatura işlemleri daha bir çok özelliği barındırmaktadır. Detaylı inceleme için Tıklayınız.

Akarytakıt Ön Muhasebe Programı

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri