Zentek Yazılım'a HoşGeldiniz

Zentek Yazılım'a HoşGeldiniz

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yazılımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Zentek Yazılım Bilişim ve Otomasyon Sistemleri Ticaret Anonim Şirketi girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla kurulmuştur.

99%

Performans Oranı

100%

Memnuniyet Oranı

99%

Teknolojik Alt Yapı

Neden Zentek Yazılım ?

Zentek Yazılımın web tabanlı programı başta akaryakıt istasyonları olmak üzere 100den fazla sektöre hizmet vermektedir. Yazılım mimarisi olarak son teknoloji olan Microsoft un asp .net kodlaması veri tabanı mimarisinde yine Microsoft un Sql Server ı kullanılmaktadır. İşletmelerin iş takibi, muhasebe, personel takibi vb. işlemleri takibi açısından sektörel programlar kullanmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

İşletmeciler tarafından Zentek Yazılımın en çok tercih edilmesinin başlıca sebebi tamamen web tabanlı olmasıdır. Web tabanlı yazılımları diğer yazılımlardan ayıran en önemli neden ise dünyanın en güvenli yazılımları olmalarından gelmektedir.

Dünya üzerinde bankalar, resmi kurumlar, hastaneler vb. büyük çaplı işletmeler veri güvenliklerine önem vermekte ve web tabanlı programlar tercih etmektedir. Firmamız 7 gün 24 saat destek vererek işletmelerin güven içerisinde çalışmalarını sağlamaktadır.

Temel Değerlerimiz

MÜŞTERİ ANLAYIŞI

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

TAKIM ÇALIŞMASI

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYON

Zentek Yazılımı çözüm geliştirdiği alanda ergonomik, kolay, ekonomik, son teknolojiye sahip ürünler tasarlayan, çözümcül, güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen yazılım markası yapmaktır.

MİSYON

Gelişmiş yazılım mimarisi, iş yazılımlarındaki deneyimli ekibi, uzmanlığı, ölçeklenebilir tasarımları, etkin hizmeti ve kaliteli çözümleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Proje Yönetimi ve Yazılım konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şube kadroları ile kaliteli, saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri